Podmínky

Po potvrzení a zaplacení objednávky nelze objednané lístky zrušit, vyměnit nebo vrátit a vyžadovat proplacení.

Lístky

Musíte vytisknout potvrzení objednávky, které jsme Vám zaslali e-mailem a kopii si vezměte s sebou do Londýna. Zde si vyměníte potvrzení objednávky za originální lístky na fotbal u našeho zástupce v centru Londýna. Otevírací doba našeho zástupce je od 10:30 h do 18:00 h Pondělí až Neděle! Adresa, kontaktní telefonní číslo našeho zástupce, atd. bude uvedeno na potvrzení objednávky.

Utkání data

Víkendové fotbalové zápasy v Anglii mohou být přesunuty ze soboty na neděli a naopak, může být ohlášena i změna začátku zápasu a to krátce před jeho konáním. Ke změně data a hodiny často dochází z důvodu televizního přenosu nebo proto, že některý z týmů se účastní zápasu o pohár (FA, LIGA, EVROPSKÝ POHÁR, CL, atd.) v datum krátce před nebo po ligovém zápase, takže dochází k přesunu zápasu ze soboty na neděli nebo naopak. Rovněž může být krátce před konáním zápasu změněna hodina začátku zápasu, často se tak stává mezi polednem a 19:00 h. Zápasy uprostřed týdne mohou být rovněž přesunuty z úterý na středu a naopak a začínají obvykle mezi 17:00 h a 21:00 h. Nemůžeme zaručit, že Vám anglické kluby vrátí/zruší jakékoli rezervace na zápasy, které budou nějakým způsobem přesunuty - ani krátce před konáním zápasu - ze soboty na neděli či naopak, co se víkendových zápasů týče, a z úterý na středu, či naopak, co se týče zápasů uprostřed týdne. Pokud jste si zakoupili lístky na víkendový zápas, dovolujeme si Vám doporučit, abyste přijeli do Londýna nejpozději v sobotu v 11:00 h a Váš odjezd z Londýna naplánovali nejdříve na pondělí, a pokud jste si objednali lístky na zápas uprostřed týdne, abyste pobývali v Londýně celé úterý a středu. Našim klientům vrátíme částku uhrazenou za zápas, jehož konání bylo přesunuto tak, jak je uvedeno výše, POKUD NÁM BUDOU NAVRÁCENY PENÍZE OD FOTBALOVÉHO KLUBU, to závisí na tom kterém zápase. O vrácení peněz na přesunutý zápas, tak jak je uvedeno výše, rozhodují kluby, a my, jako oficiální zprostředkovatel, se řídíme jejich pravidly! Zřídka může dojít k přesunu zápasu na pondělí, na jiný víkend nebo týden. V těchto případech můžete počítat s navrácením plné částky.

Místa k sezení

Lístky na zápas budou vždy do oblasti fanoušků domácího týmu nebo oblasti neutrální. Proto byste si za žádných okolností neměli oblékat trička ani šály v barvách soupeře, neměli byste používat jiné předměty v barvách soupeře nebo s logem soupeře, ani projevovat sympatie se soupeřovým týmem. Pokud nedodržíte tato pravidla, může se stát, že Vám nebude povolen vstup na stadion nebo budete vyzváni k jeho opuštění před zahájením zápasu nebo v jeho průběhu. Při objednávání lístků budete vyzváni, abyste si vybrali kategorii na stadionu. Nemůžeme zaručit- ani zarezervovat - žádná specifická místa v rámci dané kategorie, pouze zaručujeme místa v rámci vybrané kategorie.

FAQ

Doporučujeme, abyste si pečlivě přečtěte náš FAQ, pokud máte jakékoliv dotazy nebo si přejete se dozvědět více o našich podmínkách.

Cena

Ano, cena, kterou zaplatíte na tomto serveru zahrnuje poplatek za rezervaci pro klub, našeho místního zástupce a pro nás. Zástupce, se kterým(i) na tomto serveru spolupracujeme je(jsou) oficiálním(i) zástupcem(ci) klubů, proto jsou všechny ceny oficiálně potvrzeny a schváleny. Vzhledem k poplatkům za rezervaci může být rozdíl ceny, kterou zaplatíte na našem serveru a ceny vytištěné na lístcích, které si vyzvednete, významný, především na zápasy skupiny A, jako proti týmu Manchester United, Liverpool, Manchester City, na Ligu mistrů a místní londýnské derby. Přečtěte si více o našich cenách, v rámci své FAQ

Potvrzením nákupu lístků na FotbalLondyn.cz jste souhlasili a potvrdili výše uvedené podmínky.

Podmínky, FotbalLondyn.cz

 

228 880 877 228 880 877 E-mail E-mail
Nákupní košík