O FutbolLondyn.cz

FotbalLondyn.cz je domovská stránka, jejíž záměrem a cílem je snadno, pohotově a bezpečně poskytnout lidem přístup k informacím a lístkům na významné fotbalové zápasy v Londýně.

Info o Chelsea:

Klub Chelsea FC byl založen v roce 1905 a hraje své domácí zápasy na slavném Stamford Bridge, který byl poprvé vystavěn v roce 1877, poměrně dávno před založením Chelsea. Stamford Bridge má kapacitu 42 000 fanoušků. Chelsea FC se stal světově známým, když klub v roce 2003 koupil ruský multimilionář Abramovich, v tu chvíli se stal jedním z nejbohatších klubů na světě. Od roku 2003 klub Chelsea FC koupil mnoho slavných hráčů a dvakrát vyhrál Anglickou ligu (2005 a 2006)! Což není pro londýnský klub vůbec špatné.

Info o Arsenalu:

Klub Arsenal je, spolu s Chelsea FC, dalším “velkým” londýnským klubem. Arsenal byl založen v roce 1886 a hraje na Emirates Stadium, s kapacitou 60 000 fanoušků. Emirates Stadium byl otevřen v roce 2006, neboť starý a slavný stadion Arsenalu ”Highbury” byl již příliš malý. Arsenal je hrdý klub s mnoha tradicemi a v letech pod vedením kouče “Arsène Wenger”, od roku 1996, vyhrál Arsenal The Double v roce 1998 a 2002, navíc vyhrál 49 zápasů za sebou.

Info o Fulham:

Klub Fulham FC není možná tak slavný, jako Arsenal nebo Chelsea, ale je to klub, který hrál v Premier League po mnoho let a ukázal, že třída a standard Fulham FC jsou vysoké, a že do každého zápasu dává maximum. Vidět hrát Fulham FC na Craven Cottage v Londýně je potěšením a vždy se zde skvěle pobavíte. Fulham FC byl založen v roce 1896 a, jak již bylo zmíněno, hraje na Craven Cottage, s kapacitou 23 000 fanoušků. Ačkoli je Fulham klubem Premier League, stejně jako Arsenal a Chelsea, lístky na jeho zápasy jsou mnohem levnější, což může být rovněž důvodem pro zvolení některého z jeho zápasů.

Info o West Ham:

Klub West Ham United je čtvrtým klubem, na jehož zápasy v Londýně prodáváme lístky, a rovněž hraje Premier League. West Ham United, stejně jako Fulham FC, není tak slavný jako Arsenal a Chelsea, ale zaručujeme Vám, že sledovat West Ham při hře na domácím stadionu Boleyn Ground (Upton Park) v Londýně bude potěšením a zábavou. West Ham byl založen v roce 1904 a hraje na stadionu Boleyn Ground (Upton Park), s kapacitou 35 000 fanoušků. Ačkoli je klub West Ham United klubem Premier League, stejně jako Arsenal a Chelsea, lístky na jeho zápasy jsou mnohem levnější, což může být rovněž důvodem pro zvolení některého z jeho zápasů.

Info o Charlton a QPR:

Jak klub Charlton, tak Queens Park Rangers (QPR) hrají nižší divizi (1. a 2. divizi). Ale zaručujeme Vám, že sledovat zápas kteréhokoli z těchto klubů na domácím hřišti v Londýně, není v žádném případě nudné. Možná není hra tak krásná a elegantní jako v Premier League, ale zanícení a intenzita jsou stále velmi vysoké a každá hra má svou zvláštní fotbalovou atmosféru, kterou zažijete pouze při sledování fotbalového zápasu v Londýně. QPR byl založen v roce 1904 a hraje na kouzelném starém Loftus Road, s kapacitou 19 000 fanoušků. Charlton byl založen v roce 1919 a hraje na The Valley, s kapacitou 27 000 fanoušků.

O FutbolLondyn.cz

 

228 880 877 228 880 877 E-mail E-mail
Nákupní košík