FAQ

Jak mohu získat vstupenky? Jak mohu získat vstupenky?
Kolik je hodin výkop? Kolik je hodin výkop?
Kde budu sedět na stadionu? Kde budu sedět na stadionu?
Budeme sedět spolu? Budeme sedět spolu?
Všechny poplatky jsou zahrnuty v ceně? Všechny poplatky jsou zahrnuty v ceně?

Jak mohu získat vstupenky?

Musíte vytisknout potvrzení objednávky, které jsme Vám zaslali e-mailem a kopii si vezměte s sebou do Londýna. Zde si vyměníte potvrzení objednávky za originální lístky na fotbal u našeho zástupce v centru Londýna. Otevírací doba našeho zástupce je od 10:30 h do 18:00 h Pondělí až Neděle! Adresa, kontaktní telefonní číslo našeho zástupce, atd. bude uvedeno na potvrzení objednávky. Pozn.! Pokud je součástí objednávky rezervace hotelu (balíček lístky na fotbal a hotel, doporučovaný pro objednávku na zápasy Arsenal, QPR a někdy i Chelsea) budou Vám Vaše lístky na fotbalový zápas doručeny do hotelu a předány při Vašem přihlášení v hotelu. Pozn.! Pokud je součástí objednávky lístků na zápas Arsenal, QPR nebo Chelsea večeře před zápasem nebo po zápase, ale NE hotel, musíte si lístky vyzvednout v hotelu v centru Londýna v den zápasu.
Zpět na FAQ

Kolik je hodin výkop?

Víkendové fotbalové zápasy v Anglii mohou být přesunuty ze soboty na neděli a naopak, může být ohlášena i změna začátku zápasu a to krátce před jeho konáním. Ke změně data a hodiny často dochází z důvodu televizního přenosu nebo proto, že některý z týmů se účastní zápasu o pohár (FA, LIGA, EVROPSKÝ POHÁR, CL, atd.) v datum krátce před nebo po ligovém zápase, takže dochází k přesunu zápasu ze soboty na neděli nebo naopak. Rovněž může být krátce před konáním zápasu změněna hodina začátku zápasu, často se tak stává mezi polednem a 19:00 h. Zápasy uprostřed týdne mohou být rovněž přesunuty z úterý na středu a naopak a začínají obvykle mezi 17:00 h a 21:00 h. NEBUDEME Vás kontaktovat, abychom Vám sdělili případné změny data a hodiny konání zápasu, ale pokusíme se změny publikovat na naší domovské stránce 3-7 dní předem.
Zpět na FAQ

Kde budu sedět na stadionu?

Lístky na zápas budou vždy do oblasti fanoušků domácího týmu nebo oblasti neutrální. Proto byste si za žádných okolností neměli oblékat trička ani šály v barvách soupeře, neměli byste používat jiné předměty v barvách soupeře nebo s logem soupeře, ani projevovat sympatie se soupeřovým týmem. Pokud nedodržíte tato pravidla, může se stát, že Vám nebude povolen vstup na stadion nebo budete vyzváni k jeho opuštění před zahájením zápasu nebo v jeho průběhu. Při objednávání lístků budete vyzváni, abyste si vybrali kategorii na stadionu. Nemůžeme zaručit- ani zarezervovat - žádná specifická místa v rámci dané kategorie, pouze zaručujeme místa v rámci vybrané kategorie!
Zpět na FAQ

Budeme sedět spolu?

Při objednávce více než 2 kusů vstupenek nemůžeme zaručit, že sedadla budou vedle sebe. Je možné, že sedadla budou rozdělena způsobem 2+2, 2+3, 3+3, 2+2+3 atd. Můžeme však zaručit, že NIKDY nedostanete osamocená sedadla, například 1+1, 2+1, 3+2+1 atd. Pokud bude muset být vaše skupina rozdělena, náš agent udělá vše pro to, aby vaše sedadla byla ve stejné sekci stadionu, avšak zaručit to opět nemůžeme. K rozdělení skupiny nedochází příliš často, pouze několikrát za sezónu..
Zpět na FAQ

Všechny poplatky jsou zahrnuty v ceně?

Ano, cena, kterou zaplatíte na tomto serveru zahrnuje poplatek za rezervaci pro klub, našeho místního zástupce a pro nás. Zástupce, se kterým(i) na tomto serveru spolupracujeme je(jsou) oficiálním(i) zástupcem(ci) klubů, proto jsou všechny ceny oficiálně potvrzeny a schváleny. Vzhledem k poplatkům za rezervaci může být rozdíl ceny, kterou zaplatíte na našem serveru a ceny vytištěné na lístcích, které si vyzvednete, významný, především na zápasy skupiny A, jako proti týmu Manchester United, Liverpool, Manchester City, na Ligu mistrů a místní londýnské derby.
Zpět na FAQ

 

228 880 877 228 880 877 E-mail E-mail
Nákupní košík