Vyhledat vstupenky

Proč nakupovat u nás?

Lístky na fotbal v Londýně

Vítejte na FotbalLondyn.cz, serveru pro Vás, pro všechny, kdož by si rádi zakoupili lístky na fotbal v Londýně, zápasy Arsenal, Chelsea, Tottenham, West Ham, Crystal Palace, Fulham, West Ham United, QPR, Millwall nebo Watford.

Prodáváme lístky na fotbal v Londýně na Premier League, 1. a 2. divizi, Pohár FA, Ligu mistrů a Evropskou ligu.

Na FotbalLondyn.cz si můžete snadno, rychle a bezpečně objednat lístky na fotbalové zápasy v Londýně, které byste rádi shlédli - a to před tím, než se vydáte na cestu! Takto předejdete tomu, že by lístky na daný zápas byly vyprodány, vyhnete se nekonečně dlouhým frontám na lístky a můžete lépe využít čas v Londýně pro zábavu.

Ať se Vám zápas líbí!

  • Více než 3.4 milióny prodaných vstupenek

    Přes 4000 nabídek ve 30 městech

  • 100% bezpečný platební systém

    Nákup na našich stránkách je naprosto bezpečný

  • Platba v Kč

    Bez jakýchkoliv skrytých poplatků

Mohlo by Vás zaujmout

Chelsea FC

Chelsea FC was founded in 1905. They play their home games in the famous Stamford Bridge, which was first built in 1877 and now has room for 42,000 fans. Chelsea FC rose to fame when the Russian billionaire Abramovich bought it in 2003, instantly making it one of the richest clubs in the world. Since then Chelsea FC has acquired many skilled players helping them to win the English Championship twice (2005 and 2006)! Not bad for a London club.

Ticmate Charita

Chelsea FC

Here you can see Chelsea's fixture at Stamford Bridge this season. We do sell tickets to all below home matches in Premier League, The FA Cup and Champions League. Click on “READ MORE” to get more information about the game, or click on “BOOK” if you like to book tickets to the game with Chelsea at Stamford Bridge. 

BLUE DINNER TICKET/TEA BAR TICKET: Is incl. a lunch/dinner at a restaurant at Stamford Bridge / Chelsea FC Complex BEFORE the match. There will be open for lunch/dinner 2 hours before kick off. The match tickets are on East Upper Tier and West Upper Tier at Stamford Bridge! Please note: NO kind of transportation is included in the price. 

Setřídit podle
Výsledky hledání: 1 - 23 (23)